ZOO Wroclaw Dla mediów

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILETPrzekaż darowiznę Language:
Odwiedź:

Dla mediów

  O ZOO
Zobacz również: Biblioteka zdjęć

Prezes Zarządu - Radosław Ratajszczak, z przedstawicielami mediówZakładka ta jest dedykowana dziennikarzom i ma pomóc nam oraz mediom w codziennej pracy. Znajdziecie tu Państwo materiały informacyjne oraz zdjęcia, które mogą służyć jako background w informacjach. 

Liczymy też na Wasze pomysły i sugestie, aby zakładka stawała się coraz lepszym narzędziem naszej współpracy. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres: zoo-marketing@zoo.wroc.pl.

Sekcja Marketingu prowadzi działania medialne w pełnym zakresie, przygotowując m.in. materiały prasowe, umawiając przedstawicieli mediów na wywiady czy sesje foto lub filmowe, udzielając podstawowych informacji z zakresu działalności Spółki. Jednocześnie informujemy, że w zoo nie ma stanowiska Rzecznika Prasowego.

Przypominamy, że Sekcja Marketingu rozsyła informacje prasowe do dziennikarzy i mediów z tworzonej przez siebie bazy mailingowej. Jeśli chcecie Państwo otrzymywać takie materiały, prosimy o maila z danymi (imię, nazwisko, medium, stanowisko, numer telefonu) oraz zgodą na umieszczenie podanych danych w bazie mediów:
Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych w bazie mediów współpracujących z ZOO Wrocław sp. z o.o. oraz na otrzymywanie od ZOO Wrocław sp. z o.o. informacji przeznaczonych dla przedstawicieli mediów.

Zachęcamy do ściągnięcia backgroundu o zoo, gdzie znajdziecie Państwo wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wrocławskiego zoo.

KONTAKT: 

Wydział Marketingu
T:     + 48 71 340 71 06
E:    zoo-marketing@zoo.wroc.pl
Joanna Kij
st. specjalista ds. marketingu
e-mail: j.kij@zoo.wroc.pl
WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider