ZOO Wroclaw Wózek inwalidzki - użyczenie

Witamy na stronie Wrocławskiego Zoo!

Godziny otwarciaKUP BILETPrzekaż darowiznę Language:
Odwiedź:

Wózek inwalidzki - użyczenie

  Zwiedzanie

Wózek inwalidzki w ZOO Wrocław - użyczenie

W ramach zwiedzana ZOO Wrocław można wypożyczyć wózek inwalidzki dedykowany osobom niepełnosprawnym ruchowo oraz osobom starszym.

Do dyspozycji zwiedzających są dwa wózki Vermeiren V200. Są to ultralekkie wózki aluminiowe, łatwe w obsłudze dla użytkownika jak i opiekuna. Najważniejsze parametry techniczne to:


Wózki Vermeiren V200 zostały wybrane dzięki rekomendacji osób niepełnosprawnych, korzystających na co dzień z podobnego sprzętu.

Wybrany model spełnia wysokie europejskie normy jakościowe dotyczące tego rodzaju sprzętu: TUV, CERAH itp. Wózek jest również certyfikowany pod względem CRASH TESTU i spełnia normę ISO 7176-19.

Certyfikaty wózków inwaidzkich

Wózek inwaidzki - użyczenieOgólne warunki najmu wózka inwalidzkiego:

  1. Wózek inwalidzki można użyczyć (nieodpłatnie) TYLKO w celu zwiedzenia ZOO WROCŁAW.
  2. Użyczyć wózka inwalidzkiego można osobie pełnoletniej, która okaże aktualny dokument z aktualnym zdjęciem.
  3. Ilość wózków inwalidzkich jest ograniczona - 2 szt, więc użyczenie może nastąpić pod warunkiem dostępność wózka.
  4. Wózek inwalidzki może zostać użyczony na potrzeby osoby z widoczną dysfunkcją narządu ruchu lub na potrzeby innych osób dotkniętych chorobą narządu ruchu, jak i osób starszych, które mają trudności z poruszaniem się.
  5. Użyczenie wózka inwalidzkiego wymaga uprzedniego podpisania oświadczenia, o treści wskazanej w Załączniku Nr 1 do niniejszego Regulaminu oraz wpłaty kaucji zwrotnej w wysokości 50 zł. Podpisanie oświadczenia jest równoznaczne z zawarciem z ZOO umowy użyczenia wózka inwalidzkiego.
  6. Wydanie oraz zwrot wózka inwalidzkiego jest potwierdzany pisemnie przez osobę, która bierze wózek inwalidzki w użyczenie oraz pracownika ZOO.
  7. W przypadku braku zwrotu wózka inwalidzkiego osoba, która wzięła wózek inwalidzki w użyczenie zobowiązana jest do zwrotu jego równowartości.
  8. Wózek można użyczyć na miejscu. Istnieje również możliwość wcześniejszej rezerwacji, w terminie do 7 dni przed planowanym użyczeniem. Rezerwacji należy dokonywać osobiście w Punkcie Obsługi Klienta, telefonicznie pod numerem tel. 71 340 71 19  lub drogą mailową na adres: pok@zoo.wroc.pl. W przypadku rezerwacji mailowej, nie jest ona automatyczna, potwierdzenie stanowi mail zwrotny.

Zapoznaj się z REGULAMINEM UŻYCZANIA WÓZKÓW INWALIDZKICH NA TERENIE ZOO WROCŁAW oraz Wypożyczenie wózka oświaczenie

Szczegółowe parametry techniczne modelu V200Wózek inwalidzki V200 - parametry (materiały producenta0:

Wózek inwalidzki V200 - parametry (materiały producenta0
WRÓĆ

Partnerzy

Bootstrap Slider